Własna studnia głębinowa – co musisz wiedzieć?

Nasza firma prowadzi również działalność na rynku w zakresie tworzenia studni głębinowych oraz prac hydraulicznych. Studnie głębinowe (wiercone) służą do ujmowania wód podziemnych z głęboko położonych warstw wodonośnych. Konstrukcja studni zależy od głębokości i rodzaju warstwy wodonośnej, żądanej wydajności studni i sposobu poboru wody.
 

Skontaktuj się z nami

15 + 1 =

Własne ujęcie wody na działce

Wiercenie studni odbywa się w zależności od terenu sposobem obrotowo-udarowym na sucho w osłonie rur stalowych lub przy twardym podłożu sposobem obrotowym na płuczkę.

Warto również zwrócić uwagę na studnie wiercone.

Oferujemy usługi skierowane do właścicieli domów jednorodzinnych, domków letniskowych oraz ogródków działkowych. Odbiorcami naszych usług są także osoby prowadzące działalność rolnicza, sadowniczą oraz leśną, w których występuje wysokie zapotrzebowanie na wodę. Nie ograniczamy się tylko do klientów indywidualnych, ale także współpracujemy z instytucjami i firmami, które wykorzystują znaczne zasoby wody w swojej działalności i niezbędna jest tam fachowa obsługa i konserwacja ujęcia wodnego. Oferujemy przede wszystkim oszczędność.

Zajmujemy się także wykonywaniem odwiertów pionowych dla dolnych źródeł pomp ciepła. Dysponujemy nowoczesną wiertnicą (rok produkcji 2009), która dzięki swoim małym gabarytom jest w stanie wjechać na praktycznie każdą działkę na którą możliwy jest wjazd samochodem osobowym. Jesteśmy przygotowani do wiercenia otworów do głębokość 120 m. Z naszą pomocą zrealizujesz więc marzenia o własnej studni na działce. Nie zwlekaj więc i zgłoś się do nas! 

Polecamy także pompy ciepła.

Odwierty pod pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością. Wiele osób docenia ekologiczny charakter tego źródła ogrzewania, bez emisji żadnych szkodliwych substancji. Dzięki temu często jest to inwestycja dofinansowywana i preferowana przez gminy. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt iż jest to forma ogrzewania elektrycznego, nie wymagająca żadnych dodatkowych mediów. Dlatego o własnej studni głębinowej warto pomyśleć już na etapie budowy domu. Dzięki temu będziemy mogli wdrożyć niezwykle ekologiczne rozwiązanie.

Krótko o nas

Ekoryniec to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferujemy kompleksowe instalacje proekologiczne dla Twojego domu. Wykonujemy instalacje pomp ciepła, wentylacji z odzyskiem ciepła, instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze, chłodzące a także fotowoltaiczne oraz oczyszczalnie ścieków i zagospodarowania wody deszczowej. Z naszą pomocą będziesz żył w zgodzie z naturą!